2017-02-24
Chojnice,
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach, kontynuując II edycję cyklicznego projektu „Akademia Bezpiecznego Seniora”, spotkali się wczoraj ze starszymi mieszkańcami powiatu, przeprowadzając pokaz oraz szkolenie z zakresu samoobrony. Celem zajęć było zwiększenie poczucia bezpieczeństwa osób starszych, a także ich zaktywizowanie ruchowe. Podczas spotkania policjanci przybliżyli również seniorom jak za pomocą interaktywnej aplikacji w szybki i prosty sposób można przekazać Policji sygnał o miejscu zagrożonym bezpieczeństwem. Wszyscy zebrani aktywnie uczestniczyli w zajęciach.


 2017-02-24
Chojnice,
Policjanci z Chojnic w tym tygodniu uczestniczyli w konferencji zorganizowanej w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, która poświęcona była zagadnieniu tworzenia w szkołach ponadgimknazjalnych klas o profilu policyjnym. Spotkanie to zorganizowano dzięki opracowaniu przez Komendę Główną Policji jednolitego programu kształcenia, który ma stanowić pomoc dla policyjnej kadry pedagogicznej realizującej zajęcia edukacyjne związane z funkcjonowaniem tej formacji.


 2017-02-23
Chojnice,
Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach podczas spotkań ze społeczeństwem rozmawiają z mieszkańcami o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Podczas prelekcji informują, jak za pomocą wdrożonego przez policję innowacyjnego narzędzia można w szybki i prosty sposób przekazać policji sygnał o miejscu które ich zdaniem jest zagrożone pod względem bezpieczeństwa.  


 2017-02-22
Chojnice,
Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach wspólnie z funkcjonariuszami człuchowskiej komendy przeprowadzili na terenie obu powiatów działania pod kryptonimem „Bezpieczna droga nr 22”. Aby zapewnić bezpieczeństwo podróżującym oraz  przeciwdziałać tragicznym skutkom zdarzeń,  policjanci prowadzili intensywne kontrole i czujnie reagowali na wszystkie nieprawidłowości, których dopuszczali się kierujący.


 2017-02-22
Chojnice,
Policjanci z komendy policji w Chojnicach spotkali się z uczniami najstarszych klas mundurowych z Zespołu Szkół „Pomerania” w Chojnicach. Podczas prelekcji funkcjonariusze zachęcali młodzież do wstąpienia w szeregi policji oraz do korzystania z policyjnej mapy zagrożeń, a także rozmawiali o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.


 2017-02-21
,
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach wraz z Wójtem Chojnic- Zbigniewem Szczepańskim zapraszają na debatę zorganizowaną dla mieszkańców Charzyków. Wspólne rozmowy o bezpieczeństwie i o działającej już od kilku miesięcy mapie zagrożeń odbędą się 27 lutego br. o godz. 17:00 w Domu Strażaka przy ul. Długiej 64. Serdecznie zapraszamy!


 2017-02-20
POWIAT,
W piątek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach wspólnie z funkcjonariuszami z prewencji przeprowadzili na terenie powiatu chojnickiego działania pod kryptonimem „Prędkość”. Aby przeciwdziałać tragicznym skutkom zdarzeń, policjanci prowadzili intensywne kontrole i czujnie reagowali na wszystkie nieprawidłowości, których dopuszczali się kierujący.


 2017-02-20
Chojnice,
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Chojnicach po raz kolejny prowadził Aspirant Tomasz Szczepański zajęcia praktyczne z młodzieżą z klas policyjnych. Podczas zajęć na hali sportowej młodzież przyswajała teorię oraz ćwiczyła i doskonaliła umiejętności w zakresie użycia siły fizycznej oraz środków przymusu bezpośredniego pod okiem doświadczonego policyjnego instruktora.


 2017-02-17
MSWiA,
Minister Mariusz Błaszczak podpisał rozporządzenia, które podnoszą wynagrodzenie policjantów, strażaków, funkcjonariuszy Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu i pracowników cywilnych. Podwyżka wyniesie przeciętnie dla funkcjonariuszy 253 zł na każdy etat i dla pracowników cywilnych średnio 250 zł na stanowisko. Obowiązuje od 1 stycznia tego roku.


 2017-02-17
POWIAT,
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego chojnickiej komendy przeprowadzili działania, w trakcie których kontrolowali stan techniczny samochodów ciężarowych i busów. Policjanci sprawdzali głównie sposób przewożenia ładunków i osób oraz stan trzeźwości kierowców. Były to kolejne działania w ramach akcji „Truck & Bus”, które powtarzane są cyklicznie.  


 2017-02-16
Chojnice,
Policyjna interwencja zapobiegła tragedii, do jakiej mogło dojść wczoraj w jednej z miejscowości w gminie Chojnice. Właśnie tam intensywne działania policjantów zakończyły się odnalezieniem mężczyzny, który miał zamiar popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze znaleźli go siedzącego na drzewie z założonym na szyi sznurem. Dzięki błyskawicznym i profesjonalnym działaniom chojnickich policjantów, mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.


 2017-02-15
KWP,
Chcesz zostać policjantem? Zapraszamy! Na początku zarejestruj się drogą mailową, po prostu wyślij do nas email podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu na adres: dobor@gd,policja,gov,pl  Odpowiemy na twój email, otrzymasz termin złożenia dokumentów (we wtorki pracujemy do 17,30, jeżeli pracujesz daj nam znać – dostosujemy termin składania dokumentów do twoich potrzeb). Masz pytania ? Dzwoń ! 58 32-15-500, 58 32-15-556, 58 32-15-161, 58 32-15-273


 2017-02-15
Chojnice,
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach zatrzymali 34-letniego mieszkańca Wielkopolski, który podróżował skradzionym autem. Śledczy zabezpieczyli skradziony samochód oraz dokumenty właściciela pojazdu. Odzyskane rzeczy zostaną zwrócone właścicielowi. Kradzież z włamaniem zagrożona jest karą od roku do 10 lat pozbawienia wolności.


 2017-02-15
POWIAT,
Wczoraj na terenie powiatu chojnickiego policjanci z drogówki przeprowadzili akcję pod kryptonimem " Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Realizacja tych działań w dużej mierze wpływa na wzajemne poszanowanie przepisów ruchu drogowego przez pieszych i kierujących, co zwiększa bezpieczeństwo na ulicach miejscowości naszego regionu.


 2017-02-15
Chojnice,
Wczoraj w południe policjanci ruchu drogowego patrolujący rejon powiatu chojnickiego, zatrzymali prawo jazdy 33-letniemu mieszkańcowi Wielkiej Brytanii, który przekroczył dozwoloną prędkość o 65 km/h. Mężczyzna w terenie zabudowanym jechał z prędkością 115 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy oraz ukarali mandatem karnym, a na jego konto trafi 10 punktów karnych.


 2017-02-14
KWP,
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa na terenie województwa pomorskiego cieszy się bardzo dużą popularnością, Od momentu jej uruchomienia, tj, od 1 lipca 2016 roku, mieszkańcy aktywnie informują Policję o pojawiających się zagrożeniach. Dzięki takiej współpracy możemy skutecznie zadziałać nawet w sytuacji gdy danego zagrożenia bezpośrednio nie widać lub występuje co pewien czas. Dziękujemy i zachęcamy do korzystania z tego narzędzia.


 2017-02-13
POWIAT,
Policjanci z Chojnic i Czerska przeprowadzili na terenie powiatu chojnickiego działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa. Tym razem patrole skierowane zostały w miejsca naniesione przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa jako te, gdzie kierowcy nie stosują się do przepisów ruchu drogowego.


 2017-02-13
POWIAT,
Na terenie powiatu chojnickiego policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach oraz prewencji przeprowadzili działania "Prędkość " i „ Bezpieczny pieszy”. Podczas tych akcji, które miały na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach, funkcjonariusze interweniowali przede wszystkim wobec kierowców, którzy nie przestrzegają ograniczeń prędkości oraz zwracali szczególną uwagę na to, czy poza terenem zabudowanym po zmroku, piesi są wyposażeni w elementy odblaskowe, które poprawiają widoczność osób na drodze, jak również czy piesi nie narażają się na niebezpieczeństwo przechodząc przez jezdnię w miejscach niedozwolonych czy też przy czerwonym świetle.


 2017-02-13
Chojnice,
Chojniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę pomiędzy Chojnicami, a Bytowem na wysokości miejscowości Wolność. Kierowca osobowego volvo najprawdopodobniej wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu samochodem ciężarowym z cysterną. Kierowca cysterny chcąc uniknąć zderzenia z osobówką zaczął gwałtownie hamować, zjechał na lewą stronę jezdni w wyniku czego ciężarówka obróciła się wokół własnej osi uderzając w volvo co zakończyło się wywróceniem obu pojazdów na poboczach drogi. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.


 2017-02-10
Chojnice,
Wczoraj mieszkanka gminy Chojnice usłyszała zarzut kradzieży odzieży damskiej z jednego ze sklepów w galerii handlowej o wartości blisko 600 złotych. Funkcjonariusze ustalili okoliczności, w jakich doszło do przestępstwa, przesłuchali świadków i zatrzymali kobietę, którą podejrzewali o związek z tą sprawą. Policjanci zabezpieczyli część skradzionego towaru w mieszkaniu 25-latki. Kradzież zagrożona jest karą pozbawienia wolności od trzech miesięcy do pięciu lat.


 2017-02-09
POWIAT,
 Chcesz wiedzieć czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie? Możesz mieć na to wpływ. Reaguj na zagrożenia i podziel się swoimi spostrzeżeniami! Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa!  „Mapa” od ponad pól roku jest dostępna na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku (www.pomorska.policja.gov.pl) oraz powiatowych jednostek policji w całym województwie pomorskim, a jej obsługa została zaprojektowana tak, aby bezproblemowo, wręcz intuicyjnie mógł z niej skorzystać każdy obywatel.


 2017-02-09
POWIAT,
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach oraz patrolówki przeprowadzili w wczoraj działania pn.  “Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Akcja była jednocześnie prowadzona tego dnia na terenie całego województwa pomorskiego. Działania miały na celu poprawę bezpieczeństwa na drodze.


 2017-02-08
Chojnice,
Policjanci z wydziału kryminalnego odzyskali telefon komórkowy, który zginął w ostatnich dniach grudnia zeszłego roku na parkingu w pobliżu jednego z lokali w Chojnicach. Funkcjonariusze ustalili, że związek z tą sprawą może mieć mieszkaniec tego miasta, który znalazł i przywłaszczył urządzenie wartości 600 złotych. Teraz sprawą zajmie się sąd.


 2017-02-07
Chojnice,
Policjanci, którzy na co dzień zajmują się profilaktyką dotyczącą osób nieletnich odwiedzili wczoraj młodzież w szkołach ponadgimnazjalnych w Chojnicach. Podczas spotkań rozmawiali z uczniami o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, odpowiedzialności karnej nieletnich, cyberprzemocy i o negatywnych skutkach zażywania środków odurzających. Młodzi ludzie wsłuchiwali się z zaciekawieniem w przekazywane informacje od funkcjonariuszy oraz włączali się w dyskusję.


 2017-02-07
Chojnice,
Policjant z chojnickiej komendy przeprowadził zajęcia z uczniami klasy policyjnej w ramach porozumienia zawartego pomiędzy Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Chojnicach o profilu policyjnym, a komendą. Podczas spotkania z funkcjonariuszem asp. Tomaszem Szczepańskim posiadającym uprawnienia instruktora samoobrony, młodzież przećwiczyła elementy taktyki i techniki interwencji policyjnych oraz samoobrony.


 2017-02-06
CZERSK,
W sobotę od godziny 21.00 policjanci ruchu drogowego pracowali na ul. Królowej Jadwigi w Czersku, gdzie na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia 19-letniego mężczyzny przez kierowcę samochodu marki Ford Fiesta. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.


 2017-02-06
POWIAT,
Przez cały miniony piątek trwała policyjna akcja" Alkohol i Narkotyki" podczas której mundurowi prowadzili wzmożone kontrole na drogach. Działania skierowane były przede wszystkim przeciwko tym kierowcom, którzy wsiadali za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Punkty kontrolne znajdowały się na terenie całego powiatu chojnickiego. Kontroli poddanych zostało prawie 400 kierowców. Policjanci zatrzymali jednego kierującego pod wpływem alkoholu.


 2017-02-03
POWIAT,
Na terenie powiatu chojnickiego policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach oraz prewencji przeprowadzili akcję pn. „Prędkość” oraz działania ukierunkowane na pojazdy uprzywilejowane i firm ochroniarskich. Podczas prowadzonych akcji, które miały na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach, funkcjonariusze interweniowali wobec kierowców, którzy nie przestrzegają ograniczeń prędkości oraz eliminowali z dróg pojazdy niesprawne technicznie.


 2017-02-02
KGP,
Zwracamy się do Państwa z prośbą o wzięcie udziału w badaniu sondażowym dotyczącym Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Wypełnienie ankiety zajmie od 3 do 5 minut. Państwa opinie są dla nas bardzo cenne i pozwolą na ulepszenie oraz dalszy rozwój aplikacji.


 2017-02-02
Chojnice,
Kara 3 lat pozbawienia wolności grozi 22–letniemu mieszkańcowi Chojnic. Policjanci znaleźli przy nim marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Usłyszy zarzut posiadania środków odurzających. Teraz o dalszym losie chojniczanina zadecyduje sąd.


 2017-02-02
CZERSK,
Prawie 3 promile alkoholu we krwi miał kierowca ciągnika rolniczego, który w środę prowadził swój pojazd po drodze publicznej na terenie gminy Czersk. 40-letni rolnik na widok policyjnego radiowozu, uciekł z ciągnika na pobliskie pole. Dzięki szybkiej reakcji dzielnicowego, nie uniknie jednak kary. Za to przestępstwo grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności.


 2017-02-02
Chojnice,
Uczniowie klasy policyjnej byli gośćmi Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach. Wizyta ta odbyła się w ramach stałych spotkań z młodzieżą klas policyjnych miejscowego Technikum Mundurowego. Asp. sztab Tomasz Orłowski przybliżył aspekty służby w ramach misji pokojowych Organizacji Narodów Zjednoczonych i Unii Europejskiej.


 2017-02-01
KWP,
Reprezentant Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku podczas Mistrzostw Polski Policji w Tenisie Stołowym – Lubartów 2017 zdobył I miejsce w grze indywidualnej - post. Piotr Mojka z KPP w Chojnicach uzyskał tytuł Mistrza Polski Policjantów.


 2017-02-01
POWIAT,
Wczoraj w świetlicy chojnickiej komendy odbyło się uroczyste mianowanie Komendanta Powiatowego Policji w Chojnicach oraz roczna odprawa służbowa. Decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Jarosława Rzymowskiego na stanowisko Komendanta Policji w Chojnicach powołano podinsp. Tomasza Hintza.


 2017-01-31
POWIAT,
Kradzieże telefonów komórkowych, portfeli i dokumentów w dyskotekach, pozostawionych w otwartym samochodzie lub na ladzie oraz przymierzalni sklepowej - to tylko niektóre przykłady spraw rozpatrywanych przez chojnickich policjantów. Z analizy tych przestępstw wynika, że wielu właścicieli zapomina o właściwym zabezpieczaniu i pilnowaniu wartościowych przedmiotów. Policjanci apelują o rozwagę i radzą jak nie dać się okraść.


 2017-01-30
Chojnice,
W weekend chojniccy policjanci ruchu drogowego zatrzymali cztery osób, które będąc pod wpływem alkoholu kierowały pojazdami. Alkomat u każdego z nich wykazał od blisko 0,3 do ponad 2,5 promili. Wśród zatrzymanych osób było dwóch nietrzeźwych kierowców, którzy spowodowali kolizje. Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia.


 2017-01-27
POWIAT,
Wczoraj policjanci z powiatu chojnickiego przeprowadzili działania w ramach akcji „Pasy”. Mundurowi kontrolowali auta pod kątem przestrzegania obowiązku jazdy z zapiętymi pasami bezpieczeństwa. Funkcjonariusze sprawdzali również czy dzieci podróżują w fotelikach ochronnych. Podczas działań mundurowi zatrzymali dwadzieścia trzy osóby, które podczas jazdy nie miały zapiętych pasów bezpieczeństwa.


 2017-01-27
CZERSK,
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierowcę, którzy znacznie przekroczył prędkość. W miejscowości Gutowiec, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/hkierujący golfem jechał z prędkością 108 km/h ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.


 2017-01-27
Chojnice,
Zatrzymaniem mieszkańca Chojnic zakończyła się policyjna kontrola opla. 21-letni pasażer miał przy sobie narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj śledczy przedstawią mu zarzuty posiadania narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


 2017-01-27
Chojnice,
Policjanci z chojnickiej drogówki zatrzymali 33-latka kierującego osobowym oplem. Okazało się, że kierujący miał cztery promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy, teraz odpowie przed sądem. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.


 2017-01-26
POWIAT,
Policjanci z wydziału ruchu drogowego oraz prewencji komendy powiatowej w Chojnicach przeprowadzili kolejną akcję kontrolno-prewencyjną pod nazwą „Dzień odblasków”. Celem policyjnych działań było promowanie bezpiecznych zachowań kierowców wobec pieszych, tym samym zmniejszenie ilości zdarzeń drogowych z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego. Policjanci nagradzali upominkiem tych kierujących, którzy swoim wzorowym zachowaniem na drodze przyczynili się do wzrostu bezpieczeństwa pieszych.


 2017-01-26
Chojnice,
W ramach akcji Bezpieczne Ferie 2017 policjanci z chojnickiej komendy gościli uczestników zimowiska w Świetlicy Osiedlowej przy ul. Łanowej w Chojnicach, dla których przygotowano wiele atrakcji. Podczas wizyty dzieci zwiedziły pomieszczenia komendy, obejrzały policyjny radiowóz oraz zapoznały się ze specyfiką pracy policji.


 2017-01-24
CZERSK,
Policjanci z Czerska na terenie podległym jednostce już od półtora tygodnia dbają o bezpieczeństwo najmłodszych podczas trwających ferii zimowych. Mundurowi odwiedzają dzieci odpoczywające na organizowanych w szkołach zimowiskach i rozmawiają o szeroko rozumianym bezpieczeństwie. Ponadto kontrolują punkty sprzedaży alkoholu, miejsca gdzie najchętniej spotyka się młodzież, a także sprawdzają zamarznięte akweny wodne.


 2017-01-23
Chojnice,
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach przeprowadzili w wczoraj akcję profilaktyczną pn. „Dzień odblasków”. Działania takie były prowadzone jednocześnie na terenie dwóch województw - pomorskiego i zachodniopomorskiego. Mundurowi zwracali szczególną uwagę na zachowania kierowców w stosunku do pieszych, ale też bacznie przyglądali się, czy piesi nie łamią przepisów. Za wzorowe zachowanie kierujących wobec pieszych policjanci wręczali upominki. Prowadzone działania miały na celu poprawę bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu.


 2017-01-20
Chojnice-Konarzyny,
Policjanci z Rewiru Dzielnicowych w Charzykowach otrzymali nowe urządzenie do wykrywania alkoholu w organizmie. Jednym z głównych zadań policjantów jest dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców. Mundurowi wykonując swoje zadania sprawdzają nie tylko trzeźwość kierowców, ale wykorzystują ten sprzęt w codziennej służbie. Teraz w bardzo szybkim czasie policjanci będą mogli ustalić, czy badana osoba jest pod wpływem alkoholu.


 2017-01-20
Chojnice,
Od tygodnia w całym województwie pomorskim trwają ferie zimowe.  Chojniccy policjanci mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci i młodzieży podczas trwających ferii, spotkali się wczoraj z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Chojnicach. Podczas tej wizyty mundurowi poruszyli zagadnienia związane z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa.


 2017-01-17
Chojnice,
Wczoraj policjanci pracowali przy sprawach kolizji drogowych. Śliska nawierzchnia i fatalne pogodowe warunki spowodowały, że tylko wczoraj na terenie powiatu doszło do dziewięciu kolizji, na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci ostrzegają, na drogach zrobiło się ślisko i apelują o większą ostrożność.


 2017-01-17
POWIAT,
Wczoraj policjanci z Chojnic, Czerska i Brus na terenie całego powiatu kontrolowali przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Działania kontrolno – prewencyjne mają na celu poprawę bezpieczeństwa wszystkich użytkowników dróg. Podczas zaplanowanych kontroli funkcjonariusze sprawdzali zachowanie właściwej relacji kierujący – pieszy, poruszanie się na odcinkach dróg bez wydzielonych chodników i propagowanie używania elementów odblaskowych.


 2017-01-17
CZERSK,
Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku realizując działania "Bezpieczne Ferie" odwiedzili uczniów spędzających czas wolny na zimowisku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II i w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Czersku. Mundurowi przeprowadzili pogadankę, w trakcie której opowiadali uczestnikom o bezpieczeństwie podczas ferii oraz przypominali o tym jak unikać zagrożeń na ulicy i w domu, także podczas korzystania z Internetu.


 2017-01-16
POWIAT,
Widząc zagrożenie w swoim otoczeniu nie wahaj się - skorzystaj z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policja przypomina mieszkańcom powiatu chojnickiego, że od 1 lipca 2016 roku mogą wpływać na swoje bezpieczeństwo za pomocą tego nowoczesnego narzędzia. W ten sposób Policja stawia na kontakt ze społeczeństwem, które jest dla nas cennym źródłem informacji na temat występujących zagrożeń. Ponownie informujemy- jeśli widzisz zagrożenie w Twoim otoczeniu - reaguj, zgłoś je poprzez zaznaczenie na stronie internetowej chojnickiej komendy. Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach
Chojnice, ul. Warszawska 13
tel.52 39-56-105
Kanał RSS  policji
© 2017 r.