2016-05-24
Czersk,
Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku zabezpieczali budynek baru , w którym doszło do wybuchu gazu. Z pobliskich budynków ewakuowani zostali mieszkańcy. W wyniku wybuchu 1 osoba została ranna, 54-letniemu mężczyźnie udzielono pomocy medycznej. Policjanci będą wyjaśniali szczegółowo przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.


 2016-05-23
,
W środę 1 czerwca br. w Chojnicach odbędzie się festyn przygotowany wspólnie przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach oraz Promocje Regionu Chojnickiego. Na kilka godzin Stary Rynek w Chojnicach zamieni się częściowo w policyjne miasteczko z wieloma atrakcjami. Podczas imprezy mundurowi będą znakowali zainteresowanym uczestnikom rowery.


 2016-05-23
Czersk,
Policjanci z Czerska zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę opla, który kierował pod wpływem alkoholu i przewoził dwójkę dzieci bez fotelików. Mężczyzna posiadał sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. Teraz mężczyzna stanie przed sądem, gdzie odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości i niestosowanie się do orzeczonego wcześniej wyroku oraz zostanie ukarany grzywną.  


 2016-05-23
Czersk,
Policjanci z wydziału ruchu drogowego  zabezpieczali w piątek miejsce śmiertelnego wypadku, do jakiego doszło na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Łąg-Kolonia. Śmierć w wyniku doznanych obrażeń poniósł 11-letni rowerzysta potrącony przez samochód osobowy marki Audi. Policjanci pod nadzorem prokuratora badają okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.


 2016-05-20
CHOJNICE,
Policjanci z komendy powiatowej w Chojnicach podjęli kontrolę wobec dwóch osób siedzących w samochodzie na jednej z bocznych ulic w Chojnicach. Okazało się, że siedzący za kierownicą 19-latek nie posiadał prawa jazdy, a w samochodzie znaleziono około 30 porcji handlowych amfetaminy oraz broń palną. Za popełnione przestępstwa zatrzymani mężczyźni odpowiedzą przed sądem.


 2016-05-20
BRUSY,
W czwartek policjanci z Brus gościli w posterunku dzieci z klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej w Brusach. Mundurowi zaznajomili dzieci z codzienną służbą, zadaniami oraz omówili najważniejsze zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W czasie wizyty ogromnym zainteresowaniem cieszyły się policyjne radiowozy i sprzęt, który policjanci używają w codziennej służbie.


 2016-05-20
POWIAT,
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach przeprowadzili na terenie powiatu kolejne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym pod hasłem „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Ta grupa użytkowników dróg, w przeciwieństwie do kierowców i pasażerów samochodów, pozbawiona jest jakiejkolwiek technicznej ochrony. Niestety jak pokazują policyjne statystyki, nie wszyscy stosują się do obowiązujących zasad.


 2016-05-20
CHOJNICE,
Policjanci z komendy powiatowej w Chojnicach ustalają przyczyny kolizji ze zwierzęciem, do której doszło na ul. Przemysłowej w Chojnicach. Wprost pod koła nadjeżdżającego osobowego citroena wbiegła sarna, co zmusiło kierującego do gwałtownego hamowania, a to przyczyniło się że jadący za nim skuter uderzył w tył citroena. Kierowcy nie odnieśli żadnych obrażeń, byli trzeźwi. Policja apeluje o ostrożność.


 2016-05-20
POWIAT,
Wczoraj policjanci z Chojnic i Czerska uniemożliwili dalszą jazdę dwóm kierującym, którzy złamali przepisy. Pierwszy poruszał się samochodem osobowym, pomimo ciążącego na nim sądowego zakazu kierowania pojazdami, drugi kierował samochodem marki Audi w stanie nietrzeźwości. Za załamanie sądowego zakazu kierowania pojazdami grozi do trzech lat pozbawienia wolności, a kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do dwóch lat.


 2016-05-19
CHOJNICE,
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach ustalili i doprowadzili do komendy 60-latka podejrzanego o kradzież z jednej z posesji na terenie miasta rolki geowłókniny. Poszkodowany wycenili straty na około 3000 złotych. Mężczyzna został przesłuchany i przedstawiono mu zarzuty. Funkcjonariusze odzyskali skradziony materiał budowlany. Za przestępstwo kradzieży grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.


 2016-05-18
POWIAT,
Policjanci z wydziału ruchu drogowego komendy powiatowej w Chojnicach wspólnie z policjantami z zespołów patrolowo interwencyjnych z całego powiatu przeprowadzili działania kontrolno- prewencyjne pod nazwą „Bezpieczny pieszy”. Celem policyjnej akcji było zmniejszenie ilości zdarzeń drogowych z udziałem osób pieszych oraz przypomnienie, że oni również są uczestnikami ruchu drogowego. Łącznie ukarano mandatami 34 osóby, 17 pieszych, 1 rowerzystę, 16 kierowców, skierowano 3 wnioski do sądu w sprawie o wykroczenie.


 2016-05-18
CHOJNICE,
Policjanci z Chojnic interweniowali w związku z przyjętym zgłoszeniem dotyczącym kierowania w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna jadący mercedesem z relacji świadka jechał całą szerokością drogi. 49-latek został zatrzymany i spędził noc w policyjnym areszcie. Pobrano od niego krew do badań. Podczas zatrzymania kierowca mercedesa znieważył policjantów pełniących obowiązki służbowe. Za tego typu przestępstwo grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Jeżeli badania krwi wykażą, że kierowca był nietrzeźwy grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.


 2016-05-17
POWIAT,
"Kto kradnie z włamaniem podlega karze pozbawienia wolności od roku do 10 lat"(art. 279 KK) - tak mówi kodeks karny. Mimo tak znaczących sankcji karnych i systematycznie prowadzonych przez policjantów akcji profilaktycznych mających zapobiegać przestępstwom, sprawcy podejmują próby włamań. By ustrzec się przed włamaniem policjanci dają kilka wskazówek.


 2016-05-16
CZERSK,
W ubiegłym tygodniu policjanci Komisariatu Policji w Czersku w ramach działań prewencyjnych "Bezpieczny Senior" spotkali się z członkami Katolickiego Klubu Caritas. Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo osób starszych oraz to jak nie stać się ofiarą przestępstwa, zwłaszcza oszustwa.


 2016-05-16
POWIAT,
Podczas jednego dnia policjanci z powiatu chojnickiego zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Zgodnie z przepisami uprawnienie do kierowania pojazdami odzyskają za 3 miesiące.


 2016-05-16
CHOJNICE,
Kryminalni z Chojnic doprowadzili do komendy 18-letniego mieszkańca Chojnic, przy którym funkcjonariusze znaleźli narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzut dotyczący posiadania środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.


 2016-05-13
POWIAT,
Wczoraj w powiecie chojnickim doszło do dwóch groźnie wyglądających zdarzeń drogowych. Przyczyną kolizji na drodze krajowej nr 22 z udziałem dwóch tirów było niezachowanie ostrożności, a wypadku drogowego na trasie Chojnice-Lichnowy nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Na szczęście żaden z uczestników nie odniósł poważnych obrażeń.  Policja apeluje o ostrożną, rozważną i bezpieczna jazdę.


 2016-05-13
CHOJNICE,
Policjanci z Chojnic przeprowadzili w szkole w Lichnowach spotkania z młodzieżą na temat zagrożenia jakie niesie przemoc i agresja w szkole oraz w Internecie. Wizyta miała charakter prewencyjny mający na celu zwrócenie uwagi prawne konsekwencje niewłaściwych, niezgodnych z prawem zachowań młodzieży i zachowań godzących w inną osobę.


 2016-05-13
CHOJNICE,
Grupa seniorów działająca w klubie Civitas Christiana przy jednej z chojnickiej parafii. wzięła udział w zorganizowanym spotkaniu w ramach kampanii edukacyjnej 'Bezpieczna tożsamość. Nieskradzione życie'. Policjant z chojnickiej komendy wraz z pracownikami jednego z banków rozmawiali z seniorami  o ich bezpieczeństwie. Omówiono skutki posiadania przez niepowołane osoby naszych danych osobowych, nie zabrakło też tematów dotyczących oszustw metodą "na wnuczka" i "policjanta".


 2016-05-12
POWIAT,
Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach odnotowuje coraz więcej zgłoszeń dotyczących przestępstw kradzieży i przywłaszczeń. Powód? – Brak rozwagi.


 2016-05-11
CZERSK,
Policjanci z Czerska zatrzymali 27-letniego mężczyznę, którzy w jednym ze sklepów na terenie miasta ukradł perfumy warte prawie 480 złotych. Mundurowi odzyskali część skradzionego towaru. Zatrzymany mieszkaniec powiatu polickiego trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut kradzieży. Odpowie za to przestępstwo w warunkach recydywy. Grozi mu teraz do 7,5 roku pozbawienia wolności.


 2016-05-11
CHOJNICE,
Kryminalni z Chojnic namierzyli sprawczynię przywłaszczenia telefonu komórkowego wartego kilkaset złotych. Pokrzywdzony stracił swój telefon na terenie kompleksu basenowego w Chojnicach. Policjanci odnaleźli utracony telefon i oddali go właścicielowi. Za to przestępstwo może grozić do roku pozbawienia wolności.


 2016-05-10
CHOJNICE,
Wczoraj policjanci z Chojnic wyeliminowali z ruchu drogowego trzy osoby, które będąc pod wpływem alkoholu kierowały samochodem lub rowerem. Alkomat u każdego z nich wykazał od 1,5 do 2,5 promili. Wśród zatrzymanych był 31-latek z gminy Chojnice, który kierował rowerem i spowodował kolizję drogową. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, a także utrata uprawnień do kierowania.


 2016-05-09
CHOJNICE,
Ponad 3 promile alkoholu we krwi miał sprawca przemocy, 55-letni mieszkaniec Chojnic, zatrzymany przez policjantów. Mężczyzna w mieszkaniu wszczął awanturę, podczas której uderzył żonę młotkiem w głowę. Kodeks karny za przestępstwo psychicznego i fizycznego znęcania się nad najbliższymi przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.


 2016-05-09
CHOJNICE,
W niedzielę  przed południem na ul. Gdańskiej w Chojnicach, 34-letni kierujący audi mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie uderzył w ruszający na światłach nieoznakowany radiowóz. Nikt nie odniósł obrażeń. Teraz usłyszy zarzuty za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym.


 2016-05-04
POWIAT,
Począwszy od piątku 29 kwietnia br. chojniccy policjanci dbali o bezpieczny wypoczynek turystów i mieszkańców powiatu. Na drogach prowadzone były wzmożone kontrole policji zwłaszcza z ruchu drogowego. W omawianych dniach tegorocznej „majówki" nie odnotowano zwiększonej liczby zdarzeń kryminalnych lub przypadków zakłócenia porządku publicznego. W tym czasie doszło do siedmiu kolizji i nie odnotowano żadnego wypadku drogowego.


 2016-05-04
CZERSK,
Komisariat Policji w Czersku wspólnie z Ośrodkiem Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z tej samej miejscowości wraz z  Zespołem Szkół w Rytlu realizują program prewencyjny którego celem jest kształtowanie asertywnych postaw wobec środków odurzających, alkoholu i innych używek wśród młodzieży. Program ten realizowany jest od marca do czerwca 2016 roku.


 2016-05-02
POWIAT,
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach w tym roku po raz pierwszy przystąpili do ogólnopolskiej inicjatywy Dzień Bezpiecznego Internetu 2016, poprzez zarejestrowanie się i wzięcie udziału w konkursie na najciekawszą inicjatywę DBI. Realizacja spotkań i działań przyczyniła się do wygrania tego konkursu , gdzie chojnicka komenda znalazła się w samej czołówce zwycięzców.  


 2016-05-02
CZERSK,
Policjanci z Komendy Powiatowej w Chojnicach ostrzegają przed oszustami, którzy przy pomocy różnych metod chcą wyłudzić lub ukraść pieniądze. Ofiarą oszustów padł 78-letni mieszkaniec gm. Czersk oraz jego żona. Dwie kobiety, które prawdopodobnie były narodowości romskiej, pod pozorem uzyskania pomocy natarczywie weszły do mieszkania starszych ludzi. Po wyjściu oszustek następnego dnia 78-latek zorientował się, że skradziono im kilka tysięcy złotych oraz artykuły spożywcze .Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 


 2016-04-28
CHOJNICE,
Policjanci z zespołu patrolowo interwencyjnego z Chojnic doprowadzili do komendy 53-latka, który był ścigany listem gończym. Mężczyzna został skazany przez sąd za znęcanie się nad rodziną i nie stawił się do aresztu śledczego. Zatrzymany przez funkcjonariuszy mieszkaniec gminy Konarzyny spędził noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, a dziś zostanie osadzony w areszcie śledczym.


 2016-04-28
POWIAT,
Wczoraj policjanci z Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach  wspólnie z funkcjonariuszami człuchowskiej komendy przeprowadzili działania pod kryptonimem „Prędkość” na terenie obu powiatów. Aby przeciwdziałać tragicznym skutkom zdarzeń, zwłaszcza podczas wzmożonego ruchu na drogach w okresie poprzedzającym rozpoczynający się jutro długi weekend majowy, policjanci prowadzili intensywne kontrole i reagowali na wykroczenia popełnianie przez kierujących.


 2016-04-27
BRUSY,
Policjanci z Posterunku Policji w Brusach ustalają przyczyny zdarzenia drogowego do którego doszło na ulicy Jana Pawła II w Brusach. Kierujący mazdą przodem samochodu uderzył w bok przechodzącej przez przejście dla pieszych. Do szpitala trafiła ranna 17-letnia kobieta. Kierowca i piesza byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy.


 2016-04-27
CHOJNICE,
Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miała 46-letnia kobieta, która wsiadła za kierownicę swojego samochodu i spowodowała kolizję na Alei Brzozowej w Chojnicach. Do zdarzenia doszło w wczoraj około godziny 17:00. Zatrzymanej kobiecie za kierowanie samochodem po pijanemu grozi do 2 lat więzienia. Kobieta odpowie również przed sądem za popełnione wykroczenia drogowe.


 2016-04-26
POWIAT,
Długi weekend majowy to dla wielu Polaków czas wyjazdów i spotkań ze znajomymi  Aby majówka była czasem udanego wypoczynku, warto pamiętać o paru radach. Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze i dostosowanie prędkości do panujących warunków, do osób, które wyjeżdżają na dłużej – o właściwe zabezpieczenie mieszkań i domów.


 2016-04-26
POWIAT,
Sezon rowerowy już się rozpoczął, a wraz z nim doszło do pierwszych zdarzeń drogowych w województwie pomorskim z udziałem rowerzystów. Policja przypomina, że jadąc rowerem wśród samochodów i pieszych stajemy się uczestnikiem ruchu drogowego. W związku z tym na rowerzystów nałożone są obowiązki i zakazy, których muszą przestrzegać. Miłośnicy jazdy na rowerze mają również swoje prawa, których mogą wymagać od innych uczestników ruchu.


 2016-04-26
POWIAT,
Wczoraj w budynku Centrum Edukacji Wdrożeniowej w Chojnicach odbyło się spotkanie, w którym omówiono zagadnienia dotyczące zagrożenia terroryzmem. Konferencje szkoleniową organizowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach. Odbiorcami szkolenia byli przedstawiciele szkół oraz instytucji z terenu powiatu chojnickiego.


 2016-04-25
POWIAT,
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach poszukują bezpośrednich świadków wypadku drogowego, który miał miejsce 15 kwietnia br. w Chojnicach na ulicy Dworcowej pod wiaduktem kolejowym.         


 2016-04-25
CZERSK,
Policjanci z Czerska podczas przeprowadzenia interwencji w jednym z parków w mieście zatrzymali dwóch mieszkańców Czerska. Nietrzeźwi mężczyźni znieważyli policjantów oraz kierowali agresje wobec nich . Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


 2016-04-25
POWIAT,
W weekend policjanci z powiatu chojnickiego wyeliminowali z ruchu kolejnego nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna ten jechał samochodem osobowym Volkswagen Golf nie posiadając uprawnień. Alkomat u niego wykazał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Wśród zatrzymanych był także 21-letni mieszkaniec Człuchowa, który posiadał aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów, a także 48-letni mieszkaniec gminy Chojnice, który kierował pomimo zakazu sądowego ,nie zatrzymał się do kontroli oraz uciekał przed funkcjonariuszami ulicami miasta.  


 2016-04-25
CZERSK,
W sobotę dyżurny chojnickiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Czersku na ul. Lipowej. Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 18-letniej kobiecie kierującej volkswagenem golfem w czasie jazdy otworzyły się drzwi auta i podczas zamykania ich straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w rowerzystę. 71-letni kierujący jednośladem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.


 2016-04-22
POWIAT,
Bezpieczeństwo mieszkańców regionu to podstawowy cel jaki stawiają sobie chojniccy policjanci  Zgodnie z najnowszym badaniem opinii publicznej nasza praca przynosi wymierne efekty, gdyż już 80% ludzi uznaje swoje miejsce zamieszkania za bezpieczne. Cieszymy się z tak dobrej opinii na temat pracy służb jednak jest to przede wszystkim powód do jeszcze intensywniejszej pracy, tak aby utrzymać pozytywny trend jaki uzyskali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach. Było to możliwe między innymi dzięki licznym akcjom prewencyjnym, które realizowane są na terenie naszego powiatu.


 2016-04-22
POWIAT,
Wczoraj mieszkanka Chojnic otrzymała od listonosza fakturę za energię elektryczną. Dokument zawierał nieprawdziwe dane dotyczące stanu licznika, dodatkowo numer konta na który należało wpłacić należność był nieprawidłowy. Sprawą usiłowania oszustwa już zajmują się policjanci z Komendy powiatowej policji w Chojnicach, ostrzegamy o próbach takiego działania przestępców. Zachęcamy do wnikliwego sprawdzania treści faktur za energię elektryczną. Szczególną uwagę należy zwrócić na informacje dotyczące wskazanego stanu licznika, danych osobowych, nr klienta oraz numeru konta wystawcy faktury. Ostrzegamy - dokumenty mogą być łudząco podobne do oryginalnych, zalecamy szczególną ostrożność. O próbach oszustwa należy zawiadomić dyżurnego Policji osobiście lub pod nr telefonu 997.


 2016-04-21
CZERSK,
 Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku podczas patrolu na jednym z przystanków autobusowych w mieście podjęli kontrolę wobec dwóch mężczyzn. W chwili kiedy podeszli do 16 i 18 latka z zamiarem podjęcia legitymowania zobaczyli na szkiełku telefonu biały proszek. Dwaj mieszkańcy Czerska zostali zatrzymani i doprowadzeni do jednostki policji. Dzisiaj 18-latek usłyszy zarzut posiadania narkotyków, a sprawą nieletniego zajmie się sąd rodzinny.


 2016-04-20
CZERSK,
   W minioną niedzielę policjanci z Komisariatu Policji w Czersku ustalili i zatrzymali czterech sprawców, którzy w centrum miasta pobili 21-letniego mieszkańca Bydgoszczy. Wczoraj mężczyźni w wieku od 21 do 24 lat usłyszeli zarzuty, za pobicie grozi im teraz do 3 lat pozbawienia wolności.


 2016-04-19
CHOJNICE,
Policjanci zlikwidowali plantację konopi indyjskich, która mieściła się w piwnicy jednego z budynków na terenie działek ogródkowych w Chojnicach. Śledczy zabezpieczyli 19 doniczek z tą rośliną oraz sprzęt, który służył do uprawy narkotyków oraz susz roślinny. Do policyjnego aresztu trafił 33-letni mieszkaniec Chojnic, który jest podejrzany o uprawę zakazanych w Polsce roślin oraz posiadanie substancji odurzających. Za popełnienie tego typu przestępstw grozi kara do 3 lat więzienia.


 2016-04-19
POLICJA,
W dniach 12-19 marca 2016 roku, Centrum Badania Opinii Społecznej przeprowadziło badanie na temat bezpieczeństwa – zarówno w skali kraju, jak i w okolicy miejsca zamieszkania – oraz zagrożenia przestępczością. Badanie zrealizowano na reprezentatywnej losowej próbie dorosłych Polaków.


 2016-04-11
CZERSK,
Policjanci z Czerska wspólnie z Ośrodkiem Kultury w Łęgu zapraszają mieszkańców na debatę społeczną, której przedmiotem będą kwestie dotyczące bezpieczeństwa na terenie sołectwa Łąg. Spotkanie odbędzie się 14 kwietnia br. o godzinie 16.00 w Ośrodku Kultury w Łęgu. 


 2016-04-06
CHOJNICE,
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj Chojnicach. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu mundurowi, kierujący samochodem osobowym marki Peugeot zderzył się z rowerzystą. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny i sporządzili dokumentację fotograficzną 


 2016-04-04
POWIAT,
Wiosenna aura powoduje, że z dnia na dzień na naszych drogach pojawia się coraz więcej miłośników jednośladów. Podróżując pamiętajmy o bezpieczeństwie swoim, a także innych. Policjanci przypominają, że przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz wzajemny szacunek na drodze dają gwarancję bezpiecznego podróżowania.


 2016-04-04
CZERSK,
Policjanci z Czerska pracowali na miejscu kolizji drogowej, do której doszło w Łęgu. 41-letni kierowca osobowego volvo skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy samochodu ciężarowego Man, doszło do bocznego zderzenia obu samochodów. Kierowca volvo uciekł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna miał ponad trzy i pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W najbliższych dniach usłyszy on zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości oraz zostanie ukarany za spowodowanie kolizji drogowej. Za kierowanie pod wpływem alkoholu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach
Chojnice, ul. Warszawska 13
tel.52 39-56-105
Kanał RSS  policji
© 2016 r.